| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-DC120kw |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Wooden case packaging |
| Warunki płatności: | L/C, T/T |
| Miejsce pochodzenia | Luoyang, Chiny |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 120 kW |
| Standardy interfejsu | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Prąd wyjściowy | 250A |
| Napięcie wejściowe | 380 V |
| Długość kabla | 5 metrów (wykonalne) |
| Ocena IP | IP54 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Opcje sterowania | Kontrola APP / karta RFID (nieobowiązkowa) |