| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-DC-26kWH |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Prąd elektryczny | 250A / 600A |
| Napięcie wejściowe | 327V - 456Vac |
| Władza | Kompletna maszyna (0-2400A), pojedynczy obwód (0-25A), przeładowanie (0-600A) |
| Napięcie wyjściowe | 50 V - 1000 V |
| Poziom wodoodporny | IP54 |
| Częstotliwość wejścia | 45 Hz - 65 Hz |
| Temperatura pracy | -30°C do 85°C (spadek mocy, gdy temperatura przekracza 50°C) |
| Wskaźnik mocy | ≥ 0.99 |
| Wilgotność operacyjna | 5% - 95% (bez kondensacji mrozu) |
| Maksymalna wydajność | ≥ 95,5% |
| Wzniesienie | ≤ 2000M |
| Drogi wyjściowe | Max 12 (kompatybilny z 6/8/10) |
| Funkcje bezpieczeństwa | Ochrona przed zwarciem, ochrona przed wyciekiem, ochrona przed prądem, awaryjne zatrzymanie |
| Jakość materiału | PC Odporność na ogień |
| Metody stosowania | Karta RFID / karta Swipe / GPRS / RS485 / CAN / Ethernet |
| Długość linii | 5M / 10M |
| Połączenie sieciowe | Protokół OCPP 1.6 |
| Główne wymiary jednostki | 1355 * 995 * 2000 mm (L * W * H) |
| Wymiary końcowe | 325 * 450 * 1430 mm (L * W * H) |
| Opakowanie | Drzewna obudowa |