| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-AC-22KW |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Nazwa produktu | Naścienna stacja ładowania AC |
|---|---|
| Komunikacja zewnętrzna | WiFi 2.4G/Bluetooth |
| Funkcja | Ładowanie typu plug and play, obsługa kart, WiFi, Bluetooth, platforma inteligentna |
| Kolor | Biały/Czarny |
| Częstotliwość wejściowa | 50Hz/60Hz |
| Moc znamionowa | 22KW |
| Prąd znamionowy | 16A |
| Napięcie znamionowe | Jednofazowe AC230V |
| Tryb instalacji | Naścienny |
| Scenariusze zastosowań | Osobiste, biurowe, rynek nieruchomości |