| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Nazwa produktu | Słupek ładowania AC |
| Komunikacja zewnętrzna | WiFi 2.4G/Bluetooth |
| Funkcje | Ładowanie typu plug and play, płatność kartą, WiFi, Bluetooth, platforma inteligentna |
| Opcje kolorystyczne | Biały/Czarny |
| Częstotliwość wejściowa | 50Hz/60Hz |
| Moc znamionowa | 7KW |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Napięcie znamionowe | Jednofazowe AC230V |
| Tryb instalacji | Montaż ścienny |
| Scenariusze zastosowań | Osobiste, biurowe, rynek nieruchomości i inne |