| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-DC80KW |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Władza | 80 kW |
| Tryb wyjścia | Podwójny pistolet. |
| Napięcie wejściowe | AC380V±15% |
| Częstotliwość pracy | 50 Hz±10% |
| Napięcie wyjściowe | DC200-1000V |
| Sekcja stałego zasilania | 300-1000VDC |
| Narysowany prąd wejściowy | 200A-360A |
| Narysowany prąd wyjściowy | 200A-240A |
| Maksymalny prąd wyjściowy | Maksymalny pojedynczy pistolet 200A |
| Temperatura pracy | -30°C~+55°C |
| Wilgotność robocza | 5%-95% wolne od mrozu |
| Sposób ładowania | Opłata za kartę przewietrzającą/opłata za kod skanowania/opłata za kod VIN |
| Metoda komunikacji | Komunikacja Ethernet |
| Tryb wyświetlania | 7-calowy wyświetlacz o wysokiej jasności |
| Poziom wodoodporny | IP54 |
| Standard interfejsu | CCS1/CCS2/CHADEMO/GBT |