| Nazwa marki: | Mckee Charging |
| Numer modelu: | CLF-FDC 120 kW |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Miejsce pochodzenia | Luoyang, Chiny |
| Moc wyjściowa | 120KW |
| Standard interfejsu | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Prąd wyjściowy | 250A |
| Napięcie wejściowe | 380 V |
| Aplikacja | Ładowanie pojazdów elektrycznych |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość kabla | 5 metrów (konfigurowalny) |
| Stopień IP | IP54 |
| Dodatkowe funkcje | Kontrola aplikacji, opcjonalna karta RFID |