| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-DC-160 |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
Dwuportowa szybka ładowarka EV prądu stałego o mocy 60–160 kW | Komercyjna stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Wydajne, szybkie ładowanie
![]()
Ta komercyjna ładowarka oferuje wiele opcji mocy, w tym 60 kW, 80 kW, 120 kW i 160 kW. Umożliwia wydajne szybkie ładowanie prądem stałym, co znacznie skraca czas ładowania pojazdu. Doskonale nadaje się do stacji ładowania, parkingów i stacji flotowych, pomagając użytkownikom zwiększyć korzyści operacyjne.
Szeroka uniwersalna kompatybilność
Jest w pełni zgodny z głównymi światowymi protokołami ładowania, w tym CCS1, CCS2 i CHAdeMO. Jest kompatybilny z większością pojazdów elektrycznych na całym świecie i ma doskonałe uniwersalne możliwości adaptacji.
Trwała wydajność w każdych warunkach pogodowych
Wyposażony w klasę pyło- i wodoodporności IP54, jest odporny na kurz, deszcz i zmienne temperatury. Wyposażony w niezawodny układ chłodzenia powietrzem, utrzymuje stabilny stan pracy podczas długotrwałej pracy pod dużym obciążeniem i dobrze dostosowuje się do różnych trudnych warunków pracy na zewnątrz.
![]()
| Element parametru | Bliższe dane |
|---|---|
| Seria modeli | CLF-DC-60 ~ CLF-DC-160 |
| Moc znamionowa | 60 kW / 80 kW / 120 kW / 160 kW |
| Wymiary (stojący) | 756 × 706 × 1908 mm |
| Zasilanie wejściowe | Trójfazowy (A/B/C+N+PE) AC 380 V ±15% (konfigurowalny) |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz ±10% / 60 Hz ±10% |
| Zakres napięcia wyjściowego | 200–1000 V DC (bezstopniowa regulacja) |
| Zakres prądu wyjściowego | 0–200 A (60 kW) / 0–267 A (80 kW) / 0–400 A (120 kW) / 0–500 A (160 kW) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 200A (60kW) / 250A (80kW/120kW/160kW) |
| Liczba dział ładujących | Podwójne pistolety |
| Obsługiwane standardy | CCS2 (200A), CCS1 (200A), CHAdeMO (150A) |
| Ocena ochrony | IP54 |
| Komunikacja | 4G/Ethernet |
| Protokół | OCPP 1,6J |
| Metody płatności | Przeciąganie kart RFID (ISO/IEC 14443A/B) / Czytnik kart kredytowych POS |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10 cali i dużej jasności |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Temperatura pracy | Standard: -20℃ ~ +50℃; Odporny na zimno: -30 ℃ ~ + 50 ℃ |
| Poziom hałasu | ≤65dB |
Często zadawane pytania
P: Jak długi jest czas dostawy?
W przypadku stanowisk ładowania jest to zwykle 3-10 dni. W przypadku braku towaru termin realizacji produkcji ustalany jest na podstawie wielkości zamówienia. Stanowiska ładowania prądem stałym dużej mocy zwykle wymagają dostosowania do parametrów technicznych klienta.
P: Ile czasu zajmuje dostosowanie prototypu?
W przypadku pali ładowania czas prototypu wynosi zwykle 7 dni.
W przypadku stanowiska ładowania prądem stałym czas prototypu wynosi zwykle 15 dni.
W przypadku stacji szybkiego ładowania dużej mocy parametry techniczne należy określić przed produkcją, a czas realizacji prototypu wynosi zwykle 30 dni.
P: Jak zagwarantować usługę?
Nasze produkty dzielimy na dwie kategorie: domowe i komercyjne.
W przypadku ładowarek domowych zapewniamy standardową usługę: 1 rok gwarancji + zdalne wskazówki dotyczące instalacji i użytkowania + film instruktażowy dotyczący instalacji
W przypadku ładowarek komercyjnych nie tylko świadczymy standardowe usługi ładowania stosów, ale także świadczymy usługi dokowania oprogramowania płatniczego dla operatorów.
P: Jak gwarantujecie jakość swoich produktów?
Sprzedawane przez nas produkty do ładowania przeszły certyfikację GB w Chinach i certyfikat CE w UE. W przypadku niektórych innych krajów odpowiednie certyfikaty są w toku.
P: Jak gwarantujecie jakość swoich produktów?
Sprzedawane przez nas produkty do ładowania przeszły certyfikację GB w Chinach i certyfikat CE w UE. W przypadku niektórych innych krajów odpowiednie certyfikaty są w toku.
NOTATKA:
1-obsługiwane przez OEM.
2- Wszelkie wymagania prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.
3- Odpowiemy na Twoje zapytanie w ciągu 24 godzin.
4- Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ładowarki, skontaktuj się z nami.
5- Powyższe informacje mają wyłącznie charakter poglądowy. Ostateczna cena ustalana jest przez ładowarkę KW. Prosimy o kontakt w celu uzyskania prawidłowej wyceny.