| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-AC-3,5 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora | 32140 Bateria cylindryczna LiFePO4 |
| Łączna zdolność produkcyjna | 3072Wh (3,5kWh) |
| Napęd nominalny | 51.2V |
| Zakres napięcia roboczego | 48-57,6V |
| Żywotność cyklu | ≥2000 cykli (75% utrzymania mocy) |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 186-236V AC (standardowe 220V AC) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60Hz |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Standardowe napięcie wyjściowe | 220 V prądu przemiennego |
| Zakres napięcia wyjściowego | 216V (pełne obciążenie) - 229V (bez obciążenia) prądu przemiennego |
| Częstotliwość wyjścia | 50 Hz |
| Moc wyjściowa nominalna | 3500 W |
| Maksymalna moc wyjściowa | 7000 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 15A |
![]()
Częste pytania
P: Jak długi jest czas dostawy?
W przypadku stacji ładowania jest to zazwyczaj 3-10 dni.Wysokiej mocy stacje ładowania prądu stałego zazwyczaj muszą być dostosowywane do parametrów technicznych klienta.
P: Jak długo trwa dostosowanie prototypu?
W przypadku ładowarek prototyp trwa zazwyczaj 7 dni.
W przypadku stacji ładowania prądu stałego czas realizacji prototypu wynosi zazwyczaj 15 dni.
W przypadku stacji szybkiego ładowania o dużej mocy parametry techniczne muszą zostać określone przed produkcją, a czas produkcji prototypu wynosi zazwyczaj 30 dni.
P: Jak zagwarantować usługę?
Nasze produkty podzielone są na dwie kategorie: domowe i handlowe.
W przypadku ładowarek domowych świadczymy standaryzowaną obsługę: 1 rok gwarancji + zdalna instalacja i instrukcja obsługi + samouczek instalacji wideo
W przypadku komercyjnych ładowarek nie tylko świadczymy standaryzowane usługi ładowania ładowarek, ale również świadczymy usługi dokingowe oprogramowania płatniczego dla firm obsługujących.
P: Jak gwarantujesz jakość swoich produktów?
Produkty stacji ładowania, które sprzedajemy, przeszły certyfikat GB w Chinach i certyfikat CE w UE.
P: Jak gwarantujesz jakość swoich produktów?
Produkty stacji ładowania, które sprzedajemy, przeszły certyfikat GB w Chinach i certyfikat CE w UE.
UWAGA:
1- OEM obsługiwane.
2- Jeśli macie jakieś wymagania, prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.
Odpowiemy na zapytanie w ciągu 24 godzin.
4- Jeśli macie pytania dotyczące ładowarki, prosimy o kontakt.
5- Powyższe jest tylko dla odniesienia, ostateczna cena jest decydowana przez ładowarkę KW, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać poprawną ofertę.