| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-AC-3,5 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 186-236V AC (standardowa: 220V AC) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60Hz |
| Wydajność pracy przy wprowadzaniu danych | 95% @ 220V; 92% @ 110V |
| Napięcie wyjściowe | 216-229V prądu przemiennego (bez obciążenia ~ pełne obciążenie, standardowe 220V) |
| Częstotliwość wyjścia | 50 Hz |
| Moc wyjściowa | Rated 3500W, szczyt 7000W, ochrona 3700W |
| Forma fali rozładowania | Czysta fala sinus |
| Wyjście Ripple | < 200 mV |
| Maksymalny prąd wyjściowy | 15A Stały prąd |
| Skuteczność transferu | Średnia 95% |
| Wbudowana ochrona | Przesun / zwarcie / przeciążenie / nadciśnienie Auto-ochrona |
![]()
![]()
![]()
Częste pytania
P: Jak długi jest czas dostawy?
W przypadku stacji ładowania jest to zazwyczaj 3-10 dni.Wysokiej mocy stacje ładowania prądu stałego zazwyczaj muszą być dostosowywane do parametrów technicznych klienta.
P: Jak długo trwa dostosowanie prototypu?
W przypadku ładowarek prototyp trwa zazwyczaj 7 dni.
W przypadku stacji ładowania prądu stałego czas realizacji prototypu wynosi zazwyczaj 15 dni.
W przypadku stacji szybkiego ładowania o dużej mocy parametry techniczne muszą zostać określone przed produkcją, a czas produkcji prototypu wynosi zazwyczaj 30 dni.
P: Jak zagwarantować usługę?
Nasze produkty podzielone są na dwie kategorie: domowe i handlowe.
W przypadku ładowarek domowych świadczymy standaryzowaną obsługę: 1 rok gwarancji + zdalna instalacja i instrukcja obsługi + samouczek instalacji wideo
W przypadku komercyjnych ładowarek nie tylko świadczymy standaryzowane usługi ładowania ładowarek, ale również świadczymy usługi dokingowe oprogramowania płatniczego dla firm obsługujących.
P: Jak gwarantujesz jakość swoich produktów?
Produkty stacji ładowania, które sprzedajemy, przeszły certyfikat GB w Chinach i certyfikat CE w UE.
P: Jak gwarantujesz jakość swoich produktów?
Produkty stacji ładowania, które sprzedajemy, przeszły certyfikat GB w Chinach i certyfikat CE w UE.
UWAGA:
1- OEM obsługiwane.
2- Jeśli macie jakieś wymagania, prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.
Odpowiemy na zapytanie w ciągu 24 godzin.
4- Jeśli macie pytania dotyczące ładowarki, prosimy o kontakt.
5- Powyższe jest tylko dla odniesienia, ostateczna cena jest decydowana przez ładowarkę KW, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać poprawną ofertę.