| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-FDC 10 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Oferując ogromną pojemność 10 kWh, dostarcza 30 razy więcej mocy niż zwykłe powerbanki. Z łatwością zaspokaja Twoje zapotrzebowanie na energię przez cały tydzień biwakowania. Może zasilać ekspresy do kawy, patelnie elektryczne, projektory, głośniki i inne urządzenia, wnosząc pełne poczucie rytuału do życia na świeżym powietrzu.
| Miejsce pochodzenia | Luoyang, Chiny |
| Orzecznictwo | CE |
| Moc znamionowa | 10kW |
| Pojemność | 10 kWh |
| Rozmiar produktu | 466 × 230 × 550 mm |
| Waga | 39 kg |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Zakres napięcia wyjściowego | Bez obciążenia 229 V, pełne obciążenie 216 V |
| Wejście AC | |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 186-236 V/AC |
| Częstotliwość przychodząca | 50/60 Hz |
| Parametry LFP | |
| Napięcie znamionowe | 51,2 V |
| Zakres napięcia roboczego | 48-57,6 V |
| Pojemność pojedynczej baterii | 15AH |
| Specyfikacje fizyczne | |
| Rozmiar | 466 × 230 × 550 mm |
| Waga netto | 39 kg |
| Waga w opakowaniu | Około 55 kg |