| Nazwa marki: | Mckee Charging Cube |
| Numer modelu: | CLF-FDC 3,5 kWh |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | Negotiate |
| Szczegóły opakowania: | Opakowanie z drewnianej skrzynki |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Ten 3,5kWh bank zasilania posiada 220V czystą falę sinusową AC wyjście z stabilnością porównywalną z zasilanie gospodarstwa domowego.i zapewnia bezpieczne szybkie ładowanie laptopówKompatybilny z 99% urządzeń elektronicznych.
| Miejsce pochodzenia | Luoyang, Chiny |
| Certyfikacja | CE |
| Moc nominalna | 3.5kW |
| Pojemność | 30,5 kWh |
| Wielkość produktu | 466 × 230 × 550 mm |
| Waga | 39 kg |
| Poziom ochrony | IP55 |
| Zakres napięcia wyjściowego | Brak obciążenia 229V, pełne obciążenie 216V |
| Wprowadzenie AC | |
|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | 186-236V/AC |
| Częstotliwość wprowadzania | 50/60Hz |
| Parametry LFP | |
| Napęd nominalny | 51.2V |
| Zakres napięcia roboczego | 48-57,6V |
| Pojemność pojedynczej baterii | 15AH |
| Specyfikacje fizyczne | |
| Wielkość | 466 × 230 × 550 mm |
| Waga netto | 39 kg |
| Waga opakowania | Około 55 kg |